Amanita Muscaria – Muchomor Czerwony – suszone kapelusze – 20g

(37 opinii klienta)

65,00 

Jedno opakowanie (1 x 20g) suszonych kapeluszy (w całości oraz większych kawałkach) muchomorów czerwonych Amanita Muscaria zbieranych w polskich lasach.

Data zbioru – pierwsza połowa października 2023
Kapelusze amanity leżakowane conajmniej 3 miesiące.

Opakowanie do wysyłki

Total: 65,00 

Natychmiast po powrocie z lasu, owocniki grzybów są oczyszczane z piasku, igieł, liści i innych zanieszczyszeń, a następnie dokładnie suszone bez dostępu światła, w stałej temperaturze 50°C, aż do osiągnięcia maksymalnego stopnia utraty wody. Staramy się, by możliwie jak najlepiej oczyścić kapelusze z piasku, lecz czasami dokładne mycie kapeluszy skutkowałoby utratą aktywnych związków chemicznych, znajdujących się tuż pod skórką, tak więc sporadycznie mogą pozostać jakieś ziarenka na powierzchni. Proces suszenia odbywa się w profesjonalnych dehydratorach spożywczych wykonanych w całości ze stali nierdzewnej. Nie używamy suszarek wykonanych z plastiku, z których pod wpływem temperatury mogą wydzielać się toksyczne związki chemiczne.

Kolejnym etapem jest umieszczenie wysuszonych kapeluszy amanity w szczelnych kontenerach o kontrolowanej wilgotności powietrza, gdzie leżakują w ciemności przez najbliższe tygodnie. Okresowo są poddawane kontroli jakości, po czym wyselekcjonowane kapelusze są ważone i paczkowane w hermetycznie zamknięte opakowania. Używamy atestowanych opakowań wolnych od BPA.

Każde opakowanie posiada informację o dacie zbioru, która jest również datą suszenia. Wysyłka w dyskretnej kopercie bąbelkowej, a przy zamówieniu więcej niż dwóch opakowań 20 gramowych, w kartonie fasonowym.

Chronić przed dziećmi. Przechowywać w ciemnym, suchym miejscu. Produkt nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi.

Informacje dodatkowe

Waga 20 g
Wymiary 17 × 22 × 5 cm
Metoda suszenia

Standardowa, Interwałowa

37 opinii dla Amanita Muscaria – Muchomor Czerwony – suszone kapelusze – 20g

4,9
Na podstawie 538 recenzji
Wyświetlono 18 z 538 recenzji (4 gwiazdek). Zobacz 538 recenzji

Obrazy klientów

Obrazek #1 od ALEKSANDRA
Obrazek #1 od ALEKSANDRA

ALEKSANDRA

Ze wszystkich przetestowanych form muchomora czerwonego suszone kapelusze są dla mnie idealne. Pięknie pachną, a ich działanie jest rewelacyjne. Pisałam już o skutecznym działaniu na ból nowotworowy. Jeżeli chodzi o psychikę to przyznaję następny medal. Człowiek czuje się wolny, kochający samego siebie. Nareszcie ma odwagę na przeprowadzenie rewolucji rodzinnych bez nerwów i stresów. A te wszystkie dobre rady innych nie są już potrzebne, ponieważ człowiek ma zaufanie do samego siebie i swoich działań.

Obrazek #1 od ALEKSANDRA
1-7 of 36 recenzji
 1. P
  P

  Amanita likwiduje mój neurotyzm. Mam spokój w głowie
  i mogę przemyśleć parę spraw. Zmiana myślenia jest wyraźna. Polecam zwłaszcza tym, którzy mają dość wyścigu szczurów.

 2. A
  A

  Amanita świetnej jakości, wysuszona na wiór, bez robali i zanieczyszczeń. Działanie 5/5. Polecam

 3. A
  A

  Dobra jakość 👍

 4. VR
  VR
 5. TO
  TO
 6. MH
  MH

  Super

 7. PG
  PG
Dodaj opinię
Amanita Muscaria - Muchomor Czerwony - suszone kapelusze - 20g Amanita Muscaria - Muchomor Czerwony - suszone kapelusze - 20g
Ocena*
0/5
* Ocena jest wymagana
Twoja opinia
* Recenzja jest wymagana
Imię i Nazwisko
* Imię jest wymagane
Dodaj zdjęcia lub wideo do swojej recenzji
0
Nie masz nic w koszyku.