Opinie

Poniżej zamieszczone są wszystkie opinie naszych klientów, zarówno o naszym sklepie jak i produktach z amanity, które oferujemy.
Każdy klient po 2 tygodniach po dokonaniu zakupu otrzymuje zaproszenie do wystawienia opinii, która automatycznie pojawia się na stronie.
Zapraszamy do zakupu oraz kontaktu z nami jeśli masz jakieś pytania.

4,9
Na podstawie 480 recenzji
1-5 of 479 recenzji
 1. S
  S

  Bardzo szybko zrealizowane zamówienie. Kontakt zawsze możliwy. Raz jeszcze dziękuje za misje, którą Pan realizuje.

 2. S
  S

  Bardzo szybko zrealizowane zamówienie. Kontakt zawsze możliwy. Raz jeszcze dziękuje za misje, którą Pan realizuje.

 3. А
  А

  Cześć. Paczka dotarła dzień po zamówieniu – bardzo szybko. Dobre opakowanie, waga zgodna z podaną, żadnych zanieczyszczeń. od pierwszego dnia wiedziałem, że się polubimy. Tak, minęły tylko dwa tygodnie, ale już czuję się znacznie lepiej. Nie wiem, jak to opisać słowami. Mogę tylko powiedzieć, że zacząłem dużo lepiej spać, zasypiać, czuć i słyszeć samego siebie. Wiem, że to nie wszystkie zalety i przyjemne momenty, to tylko pierwsze wrażenia, a przed nami wiele nowego i interesującego! Mam znacznie mniej stresu, stałem się bardziej zrównoważony. Bardziej rozsądny i spokojny. To wspaniałe! Tak, na pewno zamówię ponownie, dziękuję za życzenia, za waszą pracę i za możliwości!

 4. А
  А

  Super !!! Szybko i profesjonalnie

 5. MO
  MO

  Na chwilę obecną nie mogę po stosowaniu napisać jakiś zauważalnych pozytywów lub negatywów zbyt krótki okres jedyne co zauważyłem sen jest spokojniejszy i głębszy żadnych negatywnych skutków nie zauważyłem.

0
Nie masz nic w koszyku.