Amanita Muscaria – Muchomor Czerwony – suszone kapelusze – 20g

(32 opinie klienta)

70,00 

Jedno opakowanie (1 x 20g) suszonych kapeluszy (w całości oraz większych kawałkach) muchomorów czerwonych Amanita Muscaria zbieranych w polskich lasach.

Data zbioru – pierwsza połowa października 2023
Kapelusze amanity leżakowane conajmniej 3 miesiące.

Opakowanie do wysyłki

Total: 70,00 

Natychmiast po powrocie z lasu, owocniki grzybów są oczyszczane z piasku, igieł, liści i innych zanieszczyszeń, a następnie dokładnie suszone bez dostępu światła, w stałej temperaturze 50°C, aż do osiągnięcia maksymalnego stopnia utraty wody. Staramy się, by możliwie jak najlepiej oczyścić kapelusze z piasku, lecz czasami dokładne mycie kapeluszy skutkowałoby utratą aktywnych związków chemicznych, znajdujących się tuż pod skórką, tak więc sporadycznie mogą pozostać jakieś ziarenka na powierzchni. Proces suszenia odbywa się w profesjonalnych dehydratorach spożywczych wykonanych w całości ze stali nierdzewnej. Nie używamy suszarek wykonanych z plastiku, z których pod wpływem temperatury mogą wydzielać się toksyczne związki chemiczne.

Kolejnym etapem jest umieszczenie wysuszonych kapeluszy amanity w szczelnych kontenerach o kontrolowanej wilgotności powietrza, gdzie leżakują w ciemności przez najbliższe tygodnie. Okresowo są poddawane kontroli jakości, po czym wyselekcjonowane kapelusze są ważone i paczkowane w hermetycznie zamknięte opakowania. Używamy atestowanych opakowań wolnych od BPA.

Każde opakowanie posiada informację o dacie zbioru, która jest również datą suszenia. Wysyłka w dyskretnej kopercie bąbelkowej, a przy zamówieniu więcej niż dwóch opakowań 20 gramowych, w kartonie fasonowym.

Chronić przed dziećmi. Przechowywać w ciemnym, suchym miejscu. Produkt nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi.

Informacje dodatkowe

Waga 20 g
Wymiary 17 × 22 × 5 cm
Metoda suszenia

Standardowa, Interwałowa

32 opinie dla Amanita Muscaria – Muchomor Czerwony – suszone kapelusze – 20g

4,9
Na podstawie 380 recenzji

Obrazy klientów

Obrazek #1 od ALEKSANDRA
Obrazek #1 od ALEKSANDRA

ALEKSANDRA

Ze wszystkich przetestowanych form muchomora czerwonego suszone kapelusze są dla mnie idealne. Pięknie pachną, a ich działanie jest rewelacyjne. Pisałam już o skutecznym działaniu na ból nowotworowy. Jeżeli chodzi o psychikę to przyznaję następny medal. Człowiek czuje się wolny, kochający samego siebie. Nareszcie ma odwagę na przeprowadzenie rewolucji rodzinnych bez nerwów i stresów. A te wszystkie dobre rady innych nie są już potrzebne, ponieważ człowiek ma zaufanie do samego siebie i swoich działań.

Obrazek #1 od ALEKSANDRA
1-7 of 31 recenzji
 1. MH

  Super

 2. PG
 3. K

  Jest ok

 4. R

  bardzo dobrej jakosci, nie ma czerwi, dobrze wyczyszczone i wysuszone, polecam

 5. A

  Ze wszystkich przetestowanych form muchomora czerwonego suszone kapelusze są dla mnie idealne. Pięknie pachną, a ich działanie jest rewelacyjne. Pisałam już o skutecznym działaniu na ból nowotworowy. Jeżeli chodzi o psychikę to przyznaję następny medal. Człowiek czuje się wolny, kochający samego siebie. Nareszcie ma odwagę na przeprowadzenie rewolucji rodzinnych bez nerwów i stresów.
  A te wszystkie dobre rady innych nie są już potrzebne, ponieważ człowiek ma zaufanie do samego siebie i swoich działań.

  Obrazek #1 od ALEKSANDRA
 6. PN

  Grzyby bardzo dobre jakościowo. Zdecydowanie lepiej śpię i jestem mniej nerwowy.

 7. RB
Dodaj opinię
Amanita Muscaria - Muchomor Czerwony - suszone kapelusze - 20g Amanita Muscaria - Muchomor Czerwony - suszone kapelusze - 20g
Ocena*
0/5
* Ocena jest wymagana
Twoja opinia
* Recenzja jest wymagana
Imię i Nazwisko
* Imię jest wymagane
Dodaj zdjęcia lub wideo do swojej recenzji
0
Nie masz nic w koszyku.