Opinie

Poniżej zamieszczone są wszystkie opinie naszych klientów, zarówno o naszym sklepie jak i produktach z amanity, które oferujemy.
Każdy klient po 2 tygodniach po dokonaniu zakupu otrzymuje zaproszenie do wystawienia opinii, która automatycznie pojawia się na stronie.
Zapraszamy do zakupu oraz kontaktu z nami jeśli masz jakieś pytania.

4,9
Na podstawie 539 recenzji
1-5 of 6 recenzji
 1. A
  A

  Nie działa przy 0.5 G i 1g. Szkoda…

 2. TO
  TO

  Amanitka ładnie zapakowana próżniowo i drobno zmielona. Działanie na lepszy sen i lepszą koncentracje poczułem od pierwszego użycia. Dużym minusem jest w niej spora ilość piasku która jest zdecydowanie wyczuwalna przy użyciu. Piasek występuje w sproszkowanym grzybie jak i w kapsułkach.

 3. A
  A

  Zdecydowanie wolę wersję Premium. Te próżniowo pakowane kapelusze są bardzo połamane, nie pachną tak ładnie jak niepogniecione, na dnie opakowania zostaje mnóstwo drobnych kawałeczków, które trudno oddzielić od piasku i spozyć, w samych kapeluszach też jest piasek. Produkt mi nie odpowiada jakościowo, będę kupowała te o kilka zł droższe ale zdecydowanie lepsze. Pewnie się czepiam ale bardzo razi mnie też nazwa na opakowaniu „ŚWIĘTY grzyb” – trąci dorabianiem niepotrzebnej ideologii, przerostem formy nad treścią i jest gwarancją obniżenia zaufania u osoby pierwszy raz widzącej produkt – może mieć wewnętrzne opory widząc, że wjeżdża tu jakaś religijna konotacja, której nie każdy potrzebuje. Bez straty, Macieju, mógłbyś z tego przymiotnika na etykiecie zrezygnować. Kupujący wie co kupuje, nie ma potrzeby „świetoscią” reklamować. Sprzedawanie produktu z opisem, że to „święty grzyb” za mocno trąci tanim szamaństwem. My muchomora (w większosci przypadków) potrzebujemy dla lepszego psychicznego samopoczucia, stabilizacji nauroprzekaźników a nie dla magii, obrzędów, rytuałów, wizji czy celebracji. Świętych rzeczy (sacrum) nie używa się wszak na codzień. Do świętych rzeczy nie ma dostępu człowiek z ulicy a ja jestem człowiekiem z ulicy, który za „święte” zwykłymi pieniędzmi płaci. Takie podejście przeczy idei sacrum – Muchomorek w dziennych mikrodawkach, zażywany przez zwykłych ludzi (nie szamanów) nie jest już sacrum i nie ma potrzeby by sztuczną barierę w postaci aureoli sacrum tu tworzyć.

 4. JB
  JB
 5. AR
  AR

  Bóle kręgosłupa nie ustąpiły

0
Nie masz nic w koszyku.