Amanita Muscaria – Muchomor Czerwony – PREMIUM – suszone kapelusze – 20g

(10 opinii klienta)

75,00 

Jedno opakowanie (1 x 20g) specjalnie wyselekcjonowanych suszonych kapeluszy muchomorów czerwonych Amanita Muscaria zbieranych w polskich lasach.
Opakowania PREMIUM stworzone są z myślą o podarowaniu ich na prezent. Mogą je też wybrać osoby, którym zależy, by kapelusze amanity były w całości, niepokruszone – co jest nieuniknione podczas pakowania próżniowego. Opakowanie zawiera pochłaniacz wilgoci. Grzyby suszone metodą standardową w temperaturze 50°C bez dostępu światła.

Data zbioru – początek października 2023
Kapelusze amanity leżakowane około 3 miesięcy.

Total: 75,00 

Natychmiast po powrocie z lasu, owocniki grzybów są oczyszczane z piasku, igieł, liści i innych zanieszczyszeń, a następnie dokładnie suszone bez dostępu światła, w stałej temperaturze 50°C, aż do osiągnięcia maksymalnego stopnia utraty wody. Staramy się, by możliwie jak najlepiej oczyścić kapelusze z piasku, lecz czasami dokładne mycie kapeluszy skutkowałoby utratą aktywnych związków chemicznych, znajdujących się tuż pod skórką, tak więc sporadycznie mogą pozostać jakieś ziarenka na powierzchni. Proces suszenia odbywa się w profesjonalnych dehydratorach spożywczych wykonanych w całości ze stali nierdzewnej. Nie używamy suszarek wykonanych z plastiku, z których pod wpływem temperatury mogą wydzielać się toksyczne związki chemiczne.

Kolejnym etapem jest umieszczenie wysuszonych kapeluszy amanity w szczelnych kontenerach o kontrolowanej wilgotności powietrza, gdzie leżakują w ciemności przez najbliższe tygodnie. Okresowo są poddawane kontroli jakości, po czym wyselekcjonowane kapelusze są ważone i paczkowane w opakowania typu doypack. Używamy atestowanych opakowań wolnych od BPA.

Każde opakowanie posiada informację o dacie zbioru, która jest również datą suszenia. Wysyłka w kartonie fasonowym.

Chronić przed dziećmi. Przechowywać w ciemnym, suchym miejscu. Produkt nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi.

Informacje dodatkowe

Waga 20 g
Wymiary 17 × 22 × 5 cm
Opakowanie

Czarne, Czerwone

10 opinii dla Amanita Muscaria – Muchomor Czerwony – PREMIUM – suszone kapelusze – 20g

5,0
Na podstawie 538 recenzji
Wyświetlono 513 z 538 recenzji (5 gwiazdek). Zobacz 538 recenzji
1-7 of 10 recenzji
 1. M
  M

  Nie bójcie się natury bardziej lekarstw z apteki. Leczy z nałogów. Wersja PREMIUM super!

 2. PD
  PD

  Produkt najwyższej jakości. Przepiękne kapelusze starannie zapakowane.

 3. MO
  MO

  Na chwilę obecną nie mogę po stosowaniu napisać jakiś zauważalnych pozytywów lub negatywów zbyt krótki okres jedyne co zauważyłem sen jest spokojniejszy i głębszy żadnych negatywnych skutków nie zauważyłem.

 4. A
  A

  Bardzo polecam – produkt znakomity – szybka wysyłka.

 5. G
  G
 6. A
  A

  Muchomora znałam wcześniej i polecam, zadziałał na mnie od pierwszego razu. Stosuję dawki ok. 1g rano lub po ok 0,5g rano i wieczorem. Na oko, odłamuję kawałek kapelusza i zjadam – nie przywiązuję szczególnej wagi do aptecznych gramatur. Jestem osobą pobudliwą, można by rzec trochę emocjonalnie rozchwianą, drobne rzeczy powodują u mnie płacz i mocne wzruszenia – emocje raczej nieproporcjonalne i nieadekwatne do bodźca (zarówno te pozytywne jak i negatywne) a muchomorek działa tu bardzo stabilizująco na tę emocjonalność nie obniżając ani koncentracji ani nie zabierając energii. Mnie służy i nadal będę używać regularnie.

 7. AW
  AW
Dodaj opinię
Amanita Muscaria - Muchomor Czerwony - PREMIUM - suszone kapelusze - 20g Amanita Muscaria - Muchomor Czerwony - PREMIUM - suszone kapelusze - 20g
Ocena*
0/5
* Ocena jest wymagana
Twoja opinia
* Recenzja jest wymagana
Imię i Nazwisko
* Imię jest wymagane
Dodaj zdjęcia lub wideo do swojej recenzji
0
Nie masz nic w koszyku.