Odwiedź też:
RSS
Urodziny Juniora - konkurs "Mój zwierzak"
redakcja
2009-06-01 09:39:43

Z okazji 9. urodzin Juniora przygotowaliśmy dla Was konkursy. Postaramy się, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i dobrze się bawić na "wirtualnej imprezie urodzinowej".

Na początek - coś dla tych, którzy lubią zwierzaki.

Opowiedz nam o swoim zwierzaku albo o zwierzątku, o jakim marzysz i wygraj książki!

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest internetowy serwis Junior.reporter.pl. Sponsorem nagród jest Akapit-Press.

2. Konkurs prowadzony jest na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i przeznaczony jedynie dla osób mających miejsce zamieszkania w Polsce. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży i mogą brać w udział tylko osoby poniżej 18 lat.

4. Zadaniem konkursowym jest napisanie dowolnego tekstu o ulubionym lub wymarzonym zwierzątku i zamieszczenie jej w Galerii Juniora, w wątku konkursowym. Praca nie może naruszać regulaminu Forum Juniora (tj. nie zawierać wulgaryzmów, treści obraźliwych, itp.).

5. Konkurs trwa od dnia 1 do 25 czerwca 2009 roku. Prace konkursowe można zamieszczać w Galerii Juniora do 15 czerwca. Od 16 do 25 czerwca trwać będzie głosowanie na najlepsze prace.

6. Laureaci konkursu zostaną wyłonieni w głosowaniu, przeprowadzonym na Forum Juniora. W głosowaniu udział mogą brać wszyscy zarejestrowani użytkownicy tego forum.

7. Uczestnicy konkursu muszą być zarejestrowanymi użytkownikami Juniora. Zwycięzców konkursu poprosimy dodatkowo (poza forum) o nazwisko i adres pocztowy, w celu wysłania nagrody. W przypadku laureatów nie mających ukończonych 13 lat - także o zgodę rodziców na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu.

8. Do laureatów konkursu informacja o wygranej zostanie wysłana pocztą elektroniczną. Wyniki konkursu będą ogłoszone na stronach serwisu Junior.reporter.pl do końca czerwca 2009

9. Jeśli laureaci nie udostępnią swoich danych niezbędnych do wysłania nagrody do końca czerwca 2009, a także jeśli rodzice lub opiekunowie prawni laureatów poniżej 13 roku życia nie wyrażą zgody na przetwarzanie danych osobowych, ich dane zostaną usunięte z bazy, a nagroda zostanie przekazana osobie, która zajęła kolejne miejsce.

10. Podobnie stanie się, jeśli okaże się, że użytkownik nie spełnia warunków zawartych w regulaminie (np. nie mieszka w Polsce, ma więcej niż 18 lat lub nie jest autorem swojej pracy) lub naruszył regulamin Forum Juniora.

11. Nagrody zostaną przesłane laureatom pocztą na koszt sponsora konkursu.

12.Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje regulamin bez zastrzeżeń.

 
Warszawa
 

Copyright Reporter.pl 1996-2013