Odwiedź też:
RSS
Twoja reklama w serwisie Amanita.pl

Internet to dynamicznie rozwijające się medium, do którego dostęp z roku na rok jest coraz szerszy. Nastolatki są najaktywniejszą grupą internautów. W tej grupie wiekowej korzystanie z internetu jest czymś powszechnym.

Obecnie, dzięki pracowniom komputerowym w szkołach, dostęp do internetu mają w Polsce praktycznie wszyscy młodzi ludzie. Zdecydowana większość z nich korzysta z internetu także w domu.

Biorąc pod uwagę niskie koszty reklamy w internecie, możliwość monitorowania kampanii oraz precyzyjnego dotarcia do tej właśnie grupy docelowej, jest to najatrakcyjniejszy sposób dotarcia do nastoletnich klientów.

Dlaczego warto się u nas reklamować?

Wydawca Amanity istnieje od 12 lat - w świecie mediów elektronicznych jest więc firmą o długiej tradycji i dużym doświadczeniu. Od ponad 8 lat prowadzimy popularny serwis dla młodzieży - Junior, mamy więc bogate doświadczenie w przygotowywaniu serwisów internetowych skierowanych do dzieci i młodzieży.

Nasze strony są współtworzone przez młodzież, jednak redagowane i moderowane przez profesjonalistów - co zapewnia ciekawą dla nastolatków treść oraz odpowiedni poziom zamieszczanych tekstów.

Dysponujemy własnym adserwerem. Korzystamy także z zewnętrznych statystyk - Google Analytics.

Wśród naszych partnerów są poważne firmy z wielu branż, kierujące swoją ofertę do młodych odbiorców.

 
Warszawa
 

Copyright Reporter.pl 1996-2013